Samorządowe Przedszkole Nr 97

im. Jana Brzechwy w Krakowie

 

                                                                                                 

 

 

Informuję, iż w związku z potwierdzonym przypadkiem Covid-19 u dziecka z oddziału II w dniu 05.01.2022 r. poinformowano rodziców dzieci oddziału II oraz pracowników placówki  o objęciu ich kwarantanną w terminie wskazanym przez pracownika Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Krakowie- tj. od 05.01.2022 r.  do 13.01.2022 r.

 

Obowiązek odbycia kwarantanny nie dotyczy osób zaszczepionych przeciw COVID-19.
Od 30.11.2021 r. obowiązku odbycia kwarantanny nie stosuje się wobec osoby, która zakończyła hospitalizację, odbywanie izolacji lub izolacji w warunkach domowych, z powodu stwierdzenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w okresie 6 miesięcy od pierwszego testu potwierdzającego zakażenie wirusem.

 

Odwiedza nas 129 gości oraz 0 użytkowników.