Dnia 12.10.2022r. został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny pt. „Przyłapani w ruchu” zorganizowany w oddziale V w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Przedszkolaki w dobrej formie- ruch, emocje i zabawa”. Głównym celem konkursu było propagowanie aktywności ruchowej wśród dzieci oraz dorosłych, jako źródła zdrowia i radości; podkreślenie ważności ruchu dla prawidłowego funkcjonowania organizmu;  ukazanie różnorodności form ruchu jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozpowszechnianie fotografii jako dziedziny sztuki. Konkurs polegał na wykonaniu fotografii przedstawiającej dziecko podczas zabaw ruchowych lub sportowych. Do konkursu zgłoszono 13 zdjęć. Oceny prac konkursowych dokonała 5 osobowa Komisja Konkursowa. Podczas oceny prac Jury brało pod uwagę:  praca zgodna z tematem konkursu, nowatorski pomysł ujęcia tematu, ogólny wyraz artystyczny i estetyczny.

Po burzliwych naradach Jury postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia następującym dzieciom:

I miejsce: Małgorzata Musik
II miejsce: Alina Mika
II miejsce: Danil Shetilov
III miejsce: Wiktoria Gurgacz
III miejsce: Gabriela Kasperczyk
III miejsce: Kamil Hojda

Wyróżnienia:
Aleksandra Łaciak
Michalina Gałązka-Rumian
Amelia Pieron
Franciszek Polański