20 września to bardzo ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków. W tym dniu obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Przedszkolaka. Nasze Pszczółki rozpoczęły ten dzień od zabaw tanecznych z kolorowymi chustkami przy ulubionych  przebojach dla dzieci. Zaśpiewały piosenkę ,,W przedszkolu super jest’’ przygrywając na wybranych przez siebie instrumentach perkusyjnych. Dzielnie i wytrwale  pokonywały tor przeszkód dopingując się nawzajem poprzez skandowanie imion kolegów i koleżanek. Z okazji tego wyjątkowego dnia dzieci wysłuchały życzenia od Pań i dostały medale ,,Dzielnego Przedszkolaka’’.

Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci, aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach,

każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!