Samorządowe Przedszkole Nr 97

im. Jana Brzechwy w Krakowie

W dniu 13.10 w Naszej grupie odbyły się eko - warsztaty pt. "Eko siata dobrem świata" na których, dzieci dowiedziały się jakie zagrożenie dla zwierząt, przyrody i świata niesie produkcja plastiku i w jaki sposób mogą temu zapobiegać. Niespodzianką - na koniec, było stworzenie własnoręcznie zaprojektowanej eko torby. 

Czytaj więcej...

W dniu 12.10 w grupie "Zajączków" obchodziliśmy Dzień Marchewki. Oprócz przepysznych marchewkowych posiłków przygotowanych przez Panie Kucharki , dzieci brały udział w różnych zabawach, m.in: zabawa w poszukiwanie pomarańczowego warzywa "ciepło-zimno" , rozpoznawanie "marchewkowych" warzyw i owoców, zabawy przy piosence "Urodziny Marchewki". Uwieńczeniem zabawy było wykonanie przez dzieci pracy plastycznej - zajączkowego przysmaku -  "Pani Marchewki"

Czytaj więcej...

W dniu 20.09 w Naszej grupie obchodziliśmy święto wszystkich Przedszkolaków. Z tej okazji odbyło się mnóstwo zabaw m.in konkursy, zabawy z balonami, zabawy taneczne i ruchowe. Za udział każdy przedszkolak otrzymał upominkowy medal.

Czytaj więcej...

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.