22.11.2021 W Młodzieżowym Domu Kultury im. J.Korczaka dzieci miały możliwość obejrzenia przedstawienia p.t. ,,Królestwo zakręconego czasu, czyli bajka o mądrych dzieciach”. Była to bajka profilaktyczna w wykonaniu pracowników Straży Miejskiej Miasta Krakowa. Poruszała  sprawy bezpieczeństwa dzieci w różnych sytuacjach - przypominała i uczyła bezpiecznych zachowań na drodze, w kontaktach z nieznajomymi, sposobów reagowania w wypadku ataku ze strony psa.

Podczas wizyty w Domu Kultury dzieci miały również sposobność do obejrzenia wystawy  prac z grafiki komputerowej pt.,, ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM”. Wystawione prace to prace konkursowe dzieci szkolnych.  Nasze przedszkolaki  oglądały  wystawę z dużym zainteresowaniem.