19.06.2012 roku zostało zorganizowane uroczyste zakończenie roku "na krakowską nutę". Dzieci z każdej grupy przygotowały na tę okazję część artystyczną związaną z Krakowem. Były to tańce, pieśni i wiersze o Krakowie. Na spotkaniu Pani Dyrektor podziękowała najbardziej angażującym się w pracę przedszkola rodzicom, wręczyła im pamiątkowe dyplomy. Najstarsza grupa przedszkolaków pożegnała swoje panie z przedszkola, dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki, natomiast trochę młodsze dzieci przygotowały dla "starszaków" prezent- zakładki do książek i również wyrecytowały dla nich wiersze. Po występach odbyło się spotkanie dzieci z 5 grupy z rodzicami, wychowawczyniami i Panią Dyrektor, na którym można było powspominać przedszkolny czas i poczęstować się kawałkiem pysznego tortu.